בריאות

בתחום הבריאות, חיפוי קירות וריצוף חייבים לענות על צרכי ארגוני הבריאות המטופלים והמבקרים. יתר על כן הם צריכים להיות שמישים לאורך זמן במיוחד נוחים ולהביא אווירה שקטה כדי לעזור להחלמת המטופל ולהרגעתו לצד מקום נעים לאירוח המבקרים. אנו משווקים פתרונות שמאפשרים לך להתאים אישית כל אזור במגוון רחב של עיצובים וצבעים.

מסחר

אנו מודעים לצרכים המשתנים של עולם המסחר: עיצובים אופנתיים, צורך בהתחדשות תוך כדי עבודה שוטפת והתאמה של העצוב לקונספט של בית העסק. לצד צרכים אלו לפתרונות הנדרשים מאפיינים טכניים כמו עמידות גבוה לתנועה רבה, היגיינה ויתר דרישות רגולטוריות המחייבות את מתחמי המסחר והחנויות. אנו מציעים טווח רחב של פתרונות המתאימים לכל צורך!

אירוח

החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות לדיור חברתי או לדיור פרטי. טווח המוצרים שלנו עומד באילוצים טכניים כמו היגיינה, אקוסטית, הזחה לצד ציפיות עיצוב כמו דקורים טבעיים או עכשוויים המוצרים שאנו משווקים שומרים על איכויות גבוהות ועמידה בדרישות בריאות והיגיינה כמו גם עמידות לצד עיצוב מודרני וחדיש.

תעשיה

אנו מציעים ללקוחותינו מוצרי ריצוף וקירות מיוחדים אשר מבטיחים בטיחות, אמינות ואיכות בלתי מתפשרת. אנו פועלים בקביעות להציג ללקוחותינו פתרונות כמענה לבעיות תעשייתיות או לעמידה בכללי הרגולציה.

ספורט

עולם הספורט צורך מוצרים רבים בתחום החיפויים, מוצרי הגנה ומוצרי נגישות נלווים. אנו מציעים מגוון רחב של חיפוי רצפה וקירות המותאמים לשימושים הרבים של עולם הספורט החל מאולמות ספורט וכלה ביתר המתחמים. ההיצע מגיע בשלל עיצובים וצבעים ובאיכויות גבוהות.

תחבורה

החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות בשווקי התחבורה הציבורית, החל מריצוף שתוכנן במיוחד בכדי לענות על הדרישות המחמירות ביותר בכל תחום בענפי אוטובוסים, תעופה, רכבת וימיים וכלה בחיפוי קירות. לצד האיכויות המחמירות (בעיקר בהקשר לעמידות המוצרים) אנו מציעים מגוון נרחב של עיצובים.

משרדים

העיצוב והארגונומיה של המשרדים שלך חלון הראווה שלך כלפי הלקוחות והעובדים. תכנון ועיצוב נכונים משפיעים רבות על יעילות ותוצאות העובדים שלך. אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות המיועדים למתחמים שונים - בזכות מספר רב של צבעים ניצור אווירות שונות.

חינוך

אנו מספקים פתרון מלא המותאם לשוק החינוך. שוק זה דורש מוצרים רבים ושונים בכדי לכסות את מגוון התחומים. אילוצי ההיגיינה, ההתנגדות והאקוסטיקה הם חלק מהמאפיינים של שוק החינוך. הניסיון שלנו מאפשר לנו להציע מוצרים רבים המותאמים לכל תחום החל מגני ילדים וכלה במוסדות אקדמאיים.